Detský cumlík AKUKU - My princess

Kód: 1205/RUZ
Novinka
Značka: AKUKU
€4,49 €3,74 bez DPH
Skladom
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cumlík od značky AKUKU je spoľahlivý a bezpečný spoločník pre každého maličkého objavovateľa. Jeho ergonomický dizajn a kvalitné materiály zaručujú pohodlné pitie a jednoduchú údržbu.

Vek: 0-6m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cumlík vyrobený z najkvalitnejšieho silikónu bez zápachu a chuti. Vybavené symetrickým elastickým pásom. Zabezpečuje voľné dýchanie a prehĺtanie slín. Cumlík sa dobre odvetráva vďaka špeciálnym vetracím otvorom na kotúči.
Návod: cumlík udržujte čistý. Pred prvým použitím cumlík povarte 5 minút v horúcej vode. Potom po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu v cumlíku. Pre zachovanie hygieny cumlík pravidelne umývajte pod teplou tečúcou vodou. Aspoň raz denne a vždy, keď cumlík vypadne z postieľky alebo kočíka, umyte ho v horúcej vode. Nevhodné na použitie v umývačke riadu a mikrovlnnej rúre. Dá sa dezinfikovať a naparovať. Na čistenie nepoužívajte antibakteriálne ani abrazívne čistiace prostriedky. Ich príliš vysoká koncentrácia môže časom poškodiť plastové prvky.
Nenechávajte cumlík na priamom slnku, v blízkosti zdrojov tepla alebo v dezinfekčnom prostriedku ("dezinfekčnom" roztoku) dlhšie, ako je odporúčané, pretože to môže cumlík oslabiť.
Pozor! Cumlík svojmu dieťaťu nikdy nedávajte do úst! Môžete dať svojmu dieťaťu infekciu. Cumlík nikdy neponárajte do medu, cukru alebo inej sladkej tekutiny, pretože to môže vystaviť dieťa zubnému kazu a iným ochoreniam ústnej dutiny.
Cumlíky skladujte v čistej a suchej nádobe na cumlíky. Cumlík s prasknutou gumičkou vymeňte za nový skôr, ako si dieťa odhryzne časť a zadusí sa. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Natiahnite cumlík do všetkých strán. V prípade akéhokoľvek poškodenia výrobok zlikvidujte. Ak má vaše dieťa zúbky a používa cumlík, pravidelne kontrolujte, či gumička nie je zahryznutá. Aby ste svojmu dieťatku zaistili pohodlie a bezpečnosť, vymeňte mu cumlík každé 1-2 mesiace. Ak sa stane, že si vaše dieťa vloží celý cumlík do úst, NEPANIKRITE. Upokojujúci cumlík je navrhnutý tak, aby ho dieťatko nemohlo prehltnúť. Akonáhle si všimnete, že vaše dieťa vložilo celý cumlík do úst, vyberte mu ho z úst čo najšetrnejšie.
Deťom odporúčame prestať používať cumlíky vo veku 3 rokov.
Výrobok je úplne bez bisfenolu A (0% BPA)
Určené pre deti vo veku 0m+
1ks v balení.

 

  • Značka: AKUKU
  • Farba: Ružová
  • Vek: 0-6m

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Farba: Ružová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: