Detský cumlík BIBS - Pineapple S upokojujúci

Kód: 1199/ZLT
Novinka
Značka: BIBS
€8,99 €7,49 bez DPH
Skladom
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Upokojujúci cumlík vyrobený v Dánsku podľa prísnej európskej normy EN 1400 + A2, ktorá zaručuje bezpečnosť používania pusinkami.

Dánsko je známe tým, že uplatňuje vysoké štandardy kvality, pokiaľ ide o materiálové aj výrobné štandardy.

Cumlík je vyrobený z organickej gumy, vďaka čomu je pre bábätká úplne bezpečný.

Vek: 0 m+

Veľkosť: S

Množstvo: 1 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchosť a elegancia, teda klasický retro štýl, to sú vlastnosti dánskych cumlíkov BIBS.

Cumlík veľkosti S vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre novorodencov a dojčatá od narodenia.

Cumlíky BIBS sú odolné, mäkké a ohybné, vďaka čomu má dieťatko pri správnom vetraní pocit, akoby pri satí salo matkin prsník.

Poťah je vyprofilovaný tak, aby sa nedotýkal úst a brady dieťatka, čím predchádza začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnemu intertrigu či závažnejším kožným infekciám.

Kryt má tiež otvory, aby dieťa mohlo ľahko dýchať, keď drží cumlík v ústach.

Každý prvok cumlíka bol navrhnutý podľa pokynov špecialistov, vďaka čomu bola dosiahnutá plná anatomická ergonómia, primeraná vývojovému veku dieťatka.

Upokojujúce cumlíky z organickej gumy môžu deti používať už od prvého dňa života.

Guma je v súčasnosti materiál, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú na výrobu detských cumlíkov.

Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS vyrobených z organickej gumy

100% bezpečné

100% organické

neobsahuje BPA 0%

neobsahuje PVC 0%

neobsahuje ftaláty 0%

Vyrobené v Dánsku

Prečo sa oplatí vybrať cumlík z bio gumy Hevea?

Organický kaučuk zo stromu Hevea je 100% prírodný materiál, a preto je netoxický a nespôsobuje alergie.

Len veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk stromu Hevea, pri prvom použití však treba venovať zvýšenú pozornosť prípadným alergickým reakciám a v prípade ich výskytu nahradiť cumlík cumlíkom vyrobeným z lekárskeho silikónu.

INFORMÁCIE

Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získavaného zo stromov Hevea.

Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny, napr. Spĺňa európske požiadavky (EÚ) č. 321/2011.

Produkt je vyrobený v Dánsku

ZLOŽENIE

Cumlík: 100% prírodný kaučuk Hevea

Obal: polypropylén (PP)

ROZMERY

priemer hrotu: 15 mm

priemer stĺpika: 10 mm

výška gumového cumlíka Hevea: 25 - 27 mm

priemer kotúča: 45 mm

INŠTRUKCIE NA POUŽÍVANIE

Pred prvým použitím cumlík sterilizujte ponorením do vriacej vody na 5 minút. Po uplynutí tejto doby vyberte cumlík z vody.

Ak sa voda dostane dovnútra cumlíka, zabaľte cumlík do papierovej utierky a vytlačte vodu stlačením prstov od špičky cumlíka smerom k disku.

Potom, čo to urobíte [niekedy niekoľkokrát], položte cumlík na papierovú utierku [stranou s diskom nadol], aby mohla uterák absorbovať zvyšnú vodu.

Pred každým použitím cumlík umyte a zalejte vriacou vodou pod tečúcim prúdom.

Výrobok nie je vhodný do umývačky riadu

Výrobok nie je vhodný na sterilizáciu v mikrovlnnej rúre.

Cumlík by sa mal z bezpečnostných a hygienických dôvodov vymieňať každých 14 - 21 [intenzívne používanie] až do 60 dní [príležitostné používanie]

POZOR

PRE BEZPEČNOSŤ A ZDRAVIE VÁŠHO DIEŤAŤA

Výrobok sa môže používať len pod dohľadom dospelej osoby

Nikdy nenechávajte cumlík na mieste vystavenom slnečnému žiareniu (priame slnečné žiarenie), priamemu teplu alebo v tekutinách či dezinfekčných zariadeniach dlhšie, ako je uvedené (v popise tekutiny alebo pomôcky), pretože to môže spôsobiť oslabenie cumlíka a v extrémnych prípady, jeho zničenie.

Pred každým použitím skontrolujte stav cumlíka naklonením do všetkých možných smerov.

Mali by sa zlikvidovať, ak existujú známky poškodenia alebo oslabenia materiálu.

Len veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk Hevea, pri prvom použití si však treba dať obzvlášť pozor na prípadné alergické reakcie a v prípade ich výskytu nahradiť cumlík cumlíkom z lekárskeho silikónu.

! RODIČIA, VŽDY PRED PRVÝM POUŽITÍM SKONTROLOVAJTE SI VEĽKOSŤ TICHOMHOVU VO VZŤAHU K ANATOMICKÝM MOŽNOSTIAM DIEŤAŤA!

DÔLEŽITÉ DODATOČNÉ INFORMÁCIE TÝKAJÚCE SA PRODUKT

Cumlíky BIBS sú otvorené cumlíky s ventilom. Pri ponorení do vody môže byť vnútro cumlíka cez ventil zaplavené vodou. Ide o prirodzený proces a nepredstavuje chybný produkt. Ak takáto situácia nastane, po vybratí cumlíka z vody odstráňte vodu zo sacieho hrotu mechanickým stlačením. Na rýchlejšie odstránenie vody odporúčame jemne vytiahnuť zaisťovaciu zátku [zástrčka je pripojená k rukoväti na držanie cumlíka] a gumený sací hrot. Po odstránení vody počkajte, kým sa cumlík naplní vzduchom, a potom stlačte uzatváraciu zátku.

Cumlíky BIBS [cumlíky] sú vyrobené z organického materiálu, ktorým je prírodný kaučuk získavaný zo stromu Hevea. V závislosti od obdobia získavania mlieka z vyššie uvedených stromov sa môže konečný produkt líšiť farbou a/alebo priehľadnosťou. Cumlíky BIBS [sací hrot], ako každá prírodná vec, nie sú navzájom 100% podobné a nebudú, pretože sú vyrobené zo 100% prírodného polotovaru. Cumlíky BIBS nepoužívajú žiadne chemikálie na získanie opakovane identického produktu. Z tohto dôvodu nie sú v každej sérii dva rovnaké cumlíky [nástavce na cumlíky] a každý je od seba iný, tak ako je to v prírode.

Každý cumlík BIBS vyrobený z prírodnej gumy zo stromu Hevea sa po určitom čase používania natiahne a zväčší [funguje v ústach bábätka]. Preto sa cumlík veľkosti S, ktorý sa bude intenzívne používať [nasávaný] v ústach bábätka, roztiahne a samotný hrot sa zaoblí, aby získal veľkosť takmer dokonalej gule/loptičky. Keďže vnútro cumlíka je naplnené vzduchom [cumlík je odvetrávaný], samotný hrot sa v ústach bábätka pri každom cmúľaní nafúkne, zväčší a zaguľatí, až sa z neho stane plná guľa/guľa.

Naťahovanie cumlíka pri saní spôsobí roztiahnutie samotného hrotu. Z tohto dôvodu odporúčame vymeniť cumlík, ktorý sa používa príležitostne každých 21 - 30 dní, alebo v prípade potreby aj častejšie. Aby bolo bábätko s cumlíkom spokojné, odporúčame použiť min Striedavo 2 cumlíky rovnakej veľkosti. Cumlík BIBS je 100% prírodný produkt a neobsahuje chemické stabilizátory [zlúčeniny síry], ktoré cumlík tvrdnú a zabraňujú jeho rozťahovaniu pri používaní. Cumlíky BIBS, ako každý prírodný produkt, majú svoju životnosť, ktorú je ťažké odhadnúť kvôli mnohým premenným, ako je dátum zberu mlieka zo stromu Hevea a sila sania bábätka. Predpokladáme, že doba 21 - 30 dní je vhodná doba na výmenu cumlíka za nový.

  • Značka: BIBS
  • Farba: Žltá

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Farba: Žltá
Materiál: 100% prírodný kaučuk Hevea

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: